Замок фасадний Prestige Decor ZC105


На сайті вказані роздрібні ціни
Гарантовані знижки від 5 % при будь-якому замовленні!
Додати в обране: Додати до порівняння:
Дізнатися свою знижку
1301 грн/штука
1301
Знижка від 5%
| Замок фасадний Prestige Decor ZC105 | 1301 грн / штука |
Характеристики
| Ширина | 20 см |
| Висота | 38 см |
| Довжина | 27.5 см |
| Бренд | Prestige Decor |
| Матеріал | Пінополістирол |
| Тип | З покриттям мармуровою крихтою |
| Найменування | Замок фасадний |
| Ширина | 20 см |
| Высота | 38 см |
| Длина | 27.5 см |
| Пенополистирол с покрытием (без покрытия дешевле) | |
| Покрытие | мраморная крошка |
| Цвет | белый |
| Использование лепного декора | для фасада зданий |
| Возможно изготовление без покрытия | |
З цієї категорії
-
Замок Prestige Decor ZC101
768 грн/штука -
Замок Prestige Decor ZC102
873 грн/штука -
Замок Prestige Decor ZC103
904 грн/штука -
Замок Prestige Decor ZC104
1442 грн/штука -
Замок Prestige Decor ZC 101 без покриття
92 грн/шт -
Замок Prestige Decor ZC 102 без покриття
142 грн/шт -
Замок Prestige Decor ZC 103 без покриття
131 грн/шт -
Замок Prestige Decor ZC 104 без покриття
483 грн/шт -
Замок Prestige Decor ZC 105 без покриття
436 грн/шт

